جولایی به میزان خبرداد: حوادث کارگاهی کمترین آمار زندانیان جرائم غیرعمد

خبرگزاری میزان- مدیرعامل ستاد مردمی دیه کشور گفت: حوادث کارگاهی کمترین آمار زندانیان جرائم غیرعمد در کشور را تشکیل می‌دهد، استان خراسان رضوی با ۱۳ زندانی جرائم غیرعمد بیشترین آمار حوادث کارگاهی را به خود اختصاص داده است .

سید اسدالله جولایی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان با اشاره به آمار زندانیان حوادث کارگاهی در کشور اظهارکرد: حوادث کارگاهی با ۴۰ زندانی جرائم غیرعمد کمترین آمار زندانیان در زندان‌های کشور را تشکیل می‌دهد.

وی با ارائه آخرین آمار از وضعیت زندانیان ناشی از حوادث کار گفت: خوشبختانه در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، ایلام ، تهران ، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی و جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم ، کرمان، کرمانشاه ، گلستان، هرمزگان و، لرستان و خوزستان هیچ زندانی ناشی از حوادث کارگاهی در زندان‌ها نداریم.

مدیرعامل ستاد مردمی دیه کشور در ادامه افزود: استان خراسان رضوی با ۱۳ زندانی، اصفهان با ۸ زندانی و مازندران با  ۶  زندانی همچنین استان‌های یزد، کردستان و مرکزی به طور مشترک با ۳ زندانی بیشترین  آمار زندانیان در حوادث کارگاهی را تشکیل می‌دهند.

وی همچنین گفت: اردبیل، بوشهر، البرز، زنجان، ایلام و همدان نیز با یک زندانی کمترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

جولایی در ادامه با ارائه آماری از زندانیان حوادث شبه عمد بیان کرد: استان فارس با ۴۴ زندانی، البرز با ۳۶ زندانی و مازندران با ۱۸ زندانی بیشترین آمار زندانیان حوادث شبه عمد را دارند .

وی اضافه کرد: استان‌های ایلام، خراسان جنوبی، شمالی، خوزستان و سیستان و بلوچستان زندانی شبه عمد ندارند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*