OLYMPUS DIGITAL CAMERA

دیدار مدیر کل زندانهای استان زنجان به همراه شورای قضائی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان زنجان :به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران با وفای انقلاب و  در راستای اجرای  برنامه های پیش بینی شده از سوی دستگاه قضائی استان در هفته قوه قضائیه ، کریمی مدیر کل زندانهای استان به همراه مسئولین قضائی استان و مدیران کل سازمان های زیر مجموعه  قوه قضائیه  در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان حضور یافتند.

در این دیدار گلمحمدی رئیس کل دادگستری استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن ازیاران انقلاب ، گزارشی از عملکرد یکساله دستگاه قضائی استان در حوزه مختلف به ویژه رسیدگی به پرونده های قضائی را به محضر نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ارائه نمودند.

در ادامه آیت ا.. خاتمی نماینده ولی فقیه دراستان  و امام جمعه زنجان باا شاره به سختی های کار در امر قضاوت از عملکرد مطلوب کلیه مسئولین مجموعه قوه قضائیه در استان قدر دانی و بر نقش بسیار مهم دستگاه قضائی در ایجاد آرامش و امنیت در جامعه اشاره نموده و تلاش در جهت بالابردن آگاهی عموم مردم از مسائل حقوقی و جزائی با استفاده رسانه های جمعی به ویژه صدا و سیمای مرکز استان و همچنین رسیدگی به مطالبات مردم در جهت بالا بردن اعتماد عمومی و اجتماعی را وظیفه خطیر مسئولین قضائی استان دانستند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*