مدیر کل زندانهای استان زنجان : تعامل زندانها با نیروی انتظامی موجب استحکام ، حفظ و ارتقاء امنیت زندانهاست .

با هدف افزایش تعاملات و هم افزائی در انجام مأموریت های مشترک جلسه فی مابین مدیر کل زندانهای استان زنجان با رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این جلسه علاء الدین کریمی مدیر کل زندانهای استان از زحمات شبانه روزی پرسنل و فرماندهی انتظامی استان به ویژه هوشیاری و جدیت این عزیزان در انجام مأموریت های مشترک قدردانی و اظهار داشت : مبنای تعامل با  نیروی انتظامی ،بالا بردن ضریب امنیت زندانها و در نهایت آسایش و امنیت مردم است . وی با اشاره به اینکه تعامل سازنده زندانها با نیروی انتظامی تضمین کننده امنیت جامعه است افزود : ایجاد امنیت از مطالبات به حق مردم بوده و همکاری نزدیک دو دستگاه ، موجب استحکام ، حفظ و ارتقاء امنیت در جامعه و بالاخص در زندانها می شود .

در ادامه جلسه سرهنگ خانی پور رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان با اشاره به دشواریهای کار زندانبانی و مسئولیت خطیر نگهداری و اصلاح و تربیت افراد به خطا رفته ، آمادگی کامل فرماندهی انتظامی استان را در جهت همکاری با ادارۀ کل زندانها به ویژه بهبود روند اعزام و بدرقه زندانیان به مراجع قضایی اعلام نمودند .

در پایان این جلسه موانع موجود در پیشبرد اهداف مشترک به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهادات و راهکارهای لازم در جهت بالا بردن ضریب امنیتی زندانهای استان به ویژه در موضوع اعزام و بدرقه زندانیان مطرح گردید .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*