آزادی ۴ زندانی جرایم غیر عمد به کمک خیر زنجانی

با پرداخت ۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال توسط خیر نیکوکار زنجانی ۴ زندانی جرایم غیر عمد زندانهای استان زنجان از زندان آزاد به آغوش خانواده خود بازگشتند .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : علاء الدین کریمی مدیر کل زندانهای استان با اشاره به ضرورت اجرای مجازات حبس برای مجرمان به عادت که موجب سلب آسایش و امنیت جامعه هستند خاظر نشان کرد : کمک به آزاد سازی زندانیان نیازمند مالی که صرفاً به علت ناتوانی در پرداخت بدهی یا برخی جرائم غیر عمد در زندان تحمل حبس می کنند و آزادی آنان به تنها مشکل و معضلی در جامعه ایجاد نمی کند بلکه حضور آنان در کنار خانواده هایشان  می تواند زمینه پیشگیری بسیاری از آسیب های اجتماعی و اقتصادی و … را فراهم کند ، امری خداپسندانه و خیرخواهانه است .

ایشان در ادامه از گسترش فرهنگ نیکوکاری و کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد در سطح استان ابراز خرسندی نموده افزودند : با حمایت این خیر زنجانی ۳ نفر از زندانیان مرد و ۱ نفر از زندانیان زن نیازمند جرایم غیر عمد استان از زندان آزاد گردیده و در آستانه سال جدید و آغاز نوروز موجبات خوشحالی خانواده های آنان را فراهم نمودند .

ایشان در پایان یادآور شد : مردم نیک اندیش و خیر استان زنجان می توانند کمک های نقدی جهت کمک به آزاد زندانیان جرایم غیر عمد را به شماره حساب ۰۲۲۴۱۳۷۳۹۷۰۰۶ نزد بانک ملی واریز کنند .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*