نشست مدیر کل زندانهای استان زنجان با همکاران اندرزگاه نسوان

علاء الدین کریمی مدیر کل زندانهای استان با حضور در زندان مرکزی زنجان از اندرزگاه نسوان این زندان به صورت ویژه بازدید وضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان و استماع عرایض آنان ،با همکاران این مرکز نشست حضوری برگزار نمودند .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این نشست کریمی مدیر کل زندانهای استان با اشاره به برخی ویژگی های خاص شخصیتی و روحی زندانیان زن و شرایط حساس نگهداری این گونه افراد ، از زحمات همکاران این مجموعه در عرصه اصلاح و تربیت انسان های به خطا رفته قدردانی نموده و اجرای دقیق برنامه های آموزشی ، فرهنگی و تربیتی با هدف کاهش بازگشت مجدد زندانیان را به عنوان یکی از مهمترین اهداف سازمانی را مجدداً به همکاران حاضر متذکر شدند .

در ادامه این نشست کریمی با تأکید بر اجرای دقیق و منظم دستورالعمل های سازمانی در خصوص نحوه نگهداری زندانیان و اجرای دقیق مقررات در کنار وحدت رویه و پرهیز از هر گونه برخورد سلیقه ای و شخصی را عامل بسیار مهم در ایجاد نظم و آرامش در داخل زندانها دانستند .

در این نشست همکاران حاضر نقطه نظرات و پیشنهادات و سؤالات خود را مطرح و مدیر کل زندانهای استان نیز ضمن استقبال از  دیدگاهها و نظرات سازنده همکاران با سوالات مطرح شده پاسخ های لازم را ارائه نمودند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*