کمک ۵ میلیارد ریالی زنجانی ها برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

خیرین و نیکوکاران شهر زنجان در جشن گلریزان امسال حدود ۵ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک کردند .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر زنجان ، استاندار ، رئیس کل دادگستری زنجان ، مدیر کل زندانهای استان و برخی از مسئولین استانی و اقشار مختلف مردم ، جشن گلریزان دوشنبه شب با هدف جمع آوری کمک خیرین  جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در دارالقرآن کریم زنجان برگزار گردید .

در این مراسم آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر زنجان ضمن تبریک ایام با سعادت و فرخنده میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) به ویژگی ها و کرامت آن بزرگوار اشاره و وجود خیرین و نیکوکاران در سطح استان را از برکات خداوند متعال دانستند .

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان به اقدامات گسترده در مجموعه قضائی استان در طی ماههای اخیر با هدف سازش و حل و فصل پرونده های زندانیان جرائم مالی و مهریه اشاره و از کاهش چشمگیر این زندانیان در سطح زندانهای استان خبر دادند.

ایشان افزودند : اکثر زندانیان جرائم غیر عمد زندانهای استان را افراد بی بضاعت و نیازمند تشکیل داده که سرپرست خانواده نیز می باشند و کمک های مردمی و خیر خواهانه نیکوکاران می تواند زمینه آزادی تعداد زیادی از این افراد را در ایام مبارک ماه رمضان در پی داشته باشد تا بتوانند در این روزهای عزیز به آغوش خانواده هایشان بازگردند .

لازم به ذکر است خیرین و نیکوکاران فهیم و انسان دوست زنجانی در جشن گلریزان امسال با اهداء حدود ۵ میلیارد ریال زمینه آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم نموده که در حاشیه برگزاری این مراسم ۱۶ نفر از این زندانیان از زندانهای استان آزاد شدند که با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته سایر زندانیان واجد شرایط نیز از محل کمک های جمع آوری شده از زندان آزاد خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*