بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان مرکزی زنجان

مدیر کل زندانهای استان از اماکن مختلف زندان مرکزی زنجان بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : به منظور بررسی وضعیت زندان و همچنین ایجاد شرایط لازم در خصوص دیدار مستقیم مددجویان زندان مرکزی،  علاء الدین کریمی مدیر کل زندانهای استان زنجان با حضور در زندان مرکزی زنجان از اماکن مختلف این زندان از جمله بند نظامی ، اندرزگاه نسوان قرنطینه ، بهداری و آسایشگاه  سربازان وظیفه سرکشی و بازدید کرد .

در این بازدید که در حدود ۳ ساعت به طول انجامید کریمی به همراه رئیس زندان مرکزی با مددجویان به صورت چهره به چهره دیدار و ضمن جمع آوری درخواست های کتبی و استماع عرایض آنان دستورات لازم در خصوص رسیدگی به درخواست های قانونی آنان را صادر نمودند .

ایشان همچنین در این بازدید در جمع سربازان وظیفه زندان مرکزی زنجان نیز حضور یافته و ضمن گفتگو با آنان و استماع مسائل و مشکلات و قدردانی از زحمات سربازان وظیفه در حفظ امنیت زندانهای استان دستورات لازم در جهت رسیدگی به مسائل مطروحه سربازان را نیز صادر نمودند .

در پایان این بازدید کریمی مدیر کل زندانهای استان طی نشستی با رئیس زندان مرکزی زنجان نسبت به جمع بندی مسائل مطروحه در بازدید اخیر اقدام و راهکارهای لازم را در این خصوص جهت اجرا ارائه نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*