برگزاری مسابقات ورزشی سربازان وظیفه منطقه ۳ زندانهای کشور در زنجان

مسابقات ورزشی سربازان وظیفه منطقه ۳ زندانهای کشور به مدت ۲ روز به میزبانی شهر زنجان در رشته های فوتسال و تنیس روی میز برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در مراسم اختتامیه این مسابقات کریمی مدیر کل زندانهای استان زنجان پس از قدردانی از مدیران کل استان های آذربایجانغربی ، آذربایجانشرقی و اردبیل به دلیل قبولی دعوت و اعزام تیم های ورزشی به استان زنجان افزودند : امنیت و آسایش کنونی کشور اسلامی ایران مدیون از خود گذشتگی و ایثار شهیدان در جنگ تحمیلی بوده و در حال حاضر نیز امنیت کشور به دست سربازان این سرزمین تأمین می گردد .

ایشان با اشاره به نقش حساس و مهم سربازان و وظیفه در امنیت زندانهای کشور به اهمیت ورزش به خصوص در دوران جوانی تأکید نموده و حفظ آمادگی جسمانی توسط یگان های حفاظت در کنار آموزش های تخصصی را زیر بنای آرامش در زندانها و اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی زندانیان دانستند .

در پایان این مسابقات در رشته فوتسال استانهای اردبیل ، آذربایجانشرقی و آذربایجانغربی به تربیت اوّل تا سوم شدند و در رشته تنیس روی میز سرباز وظیفه هومن تقی زاده از استان اردبیل محمد رضا حسنی از استان زنجان و سجاد حاجی علیلو از استان آذربایجانغربی به ترتیب در رتبه های اوّل تا سوّم شدند و با اهداء لوح و جوائز نقدی مورد تقدیر قرار گرفتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*