بازدید مدیر کل بازرسی سازمان زندان های کشور از زندان های استان زنجان

مشاور رئیس سازمان و مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندان های کشور از زندان مرکزی ، کانون اصلاح و تربیت و مجموعه کشاورزی سلطانیه زنجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان های استان : مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندان های کشور در جلسه شورای اداری زندان های استان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و همچنین گرامیداشت بیست و یکمین سالگرد شهادت شهید لاجوردی بر رویکرد های تحول گرا به عنوان ابزاری بسیار مهم در جلوگیری از آسیب ها و آفت های سازمانی تاکید نموده افزودند: با توجه به اینکه متولی بخشی از امنیت جامعه زندان های کشور است می بایست همواره از روزمرگی در انجام امور خودداری و نگرش رشد و پیشرفت سرلوحه برنامه های اجرایی قرار گیرد.

در ادامه جلسه ایشان استفاده از ظرفیت خیرین استانی را در کاهش جمعیت کیفری زندان ها موثر دانسته و بر ایجاد تعامل سازنده با مسئولین قضائی استان در خصوص استفاده از مجازات های جایگزین حبس با هدف جلوگیری از افزایش آمار زندانیان تاکید نمودند.

در ادامه سفر نوروزی به همراه مدیر کل زندانهای استان با حضور در زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت ضمن بازدید از اندرزگاهها ، بهداری ،اماکن فرهنگی و آموزشی از نزدیک با تعدادی از مددجویان این زندان ها به صورت چهره دیدار نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*