مدیر کل زندانهای استان زنجان : اجرای هدفمند مجازات حبس مهمترین هدف زندان است .

چهارمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای مبارزه با مواد مخدر استان با حضور اعضاء کمیته به میزبانی ادارۀ کل زندانهای استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در ابتدای این  جلسه کریمی مدیر کل زندانهای استان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالحسین (ع) گزارش کاملی از برنامه های فرهنگی و پیشگیری در حوزه مبارزه با  مواد مخدر زندانهای استان را ارائه و همکاری و همفکری کلیه دستگاههای اجرائی و قضائی استان را در برگزاری هر چه بهتر این  برنامه ها را خواستار شدند .

در این جلسه کریمی مدیر کل زندانهای استان به پیامد های زندانی شدن افراد بر روی خانواده زندانیان اشاره نموده و با بیان این مطلب که خانواده های زندانیان در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند افزودند:  اداره کل زندانهای استان با همکاری انجمن های حمایت در کنار حمایت های مالی، برنامه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی ویژه این  خانواده ها را اجرایی می نماید.

در پایان و پس از بحث و بررسی در خصوص دستور کار جلسه توسط اعضای حاضر،  بیانلو دبیر کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای مبارزه با مواد مخدر استان ضمن تشکر از گزارش کامل و جامع مدیر کل زندانهای استان در حوزه فرهنگی و پیشگیری از اقدامات عملیاتی و دلسوزانه در زندانهای استان در حوزه فرهنگی و پیشگیری قدردانی بعمل آورند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*