۱۵ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان زنجان با حضور وزیر دادگستری آزاد شدند

وزیر دادگستری ، استاندار ، رئیس کل دادگستری استان ، دادستان مرکز استان ، به همراه جمعی از قضات و مسئولین استانی از زندان مرکزی زنجان بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این بازدید آوایی وزیر دادگستری به همراه حقیقی استاندار وحجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس دادگستری استان با همراهی کریمی مدیر کل زندانهای استان  ضمن بازدید از بندهای مختلف زندان مرکزی زنجان در جمع مددجویان این زندان حضور یافتند .

در این جلسه آوایی وزیر دادگستری با تأکید بر سیاست های کاهش جمعیت کیفری زندانها از آزادی تعداد زیادی از زندانیان کشور خبر داده افزودند : بر اساس سیاستهای کلی نظام و سیاست های حبس زدایی قوه قضائیه تلاش اصلی در این هست که تا جایی که امکان دارد کسی وارد زندان نشود .

ایشان در این بازدید به خدمات زندانبانی اسلامی به ویژه حرفه آموزی زندانیان و ایجاد شرایط اشتغال درآمد زایی با هدف توانمند سازی زندانی و خانواده زندانی اشاره نموده و فعالیتهای زندانهای کشور در حوزه اصلاح و تربیت به ویژه آموزش های احکام و قرآن و نماز را بسیار ارزنده دانستند .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان فعالیتهای زندانهای استان را در حوزه مختلف به ویژه اجرای منظم برنامه های فرهنگی و تربیتی ، حرفه آموزی و اشتغال موفقیت آمیز دانسته و از تلاشهای انجام شده در این خصوص در داخل زندانها قدردانی نمودند .

لازم به ذکر است در این بازدید تعداد ۱۵ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان با حضور وزیر دادگستری ، استاندار و رئیس کل دادگستری استان از زندان مرکزی زنجان آزاد شدند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*