مدیر کل زندانهای استان زنجان :یگان حفاظت از جایگاه مهم و حساس در زندانها برخوردار است

در ویژه برنامه گرامیداشت هفته نیروی انتظامی وروز سرباز مدیر کل زندانهای استان بر نقش مهم یگان حفاظت در زندانها تأکید کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این ویژه برنامه که با حضور نیروهای کادر و وظیفه یگان حفاظت زندانهای استان در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی زنجان برگزار شد علاء الدین کریمی مدیر کل زندانهای استان با اشاره به وظیفه ذاتی نیروهای یگان حفاظت زندانها در تأمین امنیت زندان و همچنین اعزام و بدرقه زندانیان به مراجع قضایی افزودند : اجرای هر گونه برنامه اصلاحی و تربیتی در داخل زندانها وابسته به وجود امنیت بوده و تحقق آرامش زندان مستلزم آمادگی حداکثری تمامی نیروهای یگان حفاظت به ویژه پرسنل وظیفه است .

ایشان در این مراسم دوران مقدس سربازی را فرصتی بسیار مناسب برای افزودن به تجربه های زندگی دانسته ، از آنان خواست تا با جدیت و تلاش و صرفاً بر مبنای توجه به اجرای دقیق دستورالعمل های صادره بدون هیچ گونه آسیبی این دوران را سپری کنند .

در ادامه این مراسم مدیر کل زندانهای استان ، در نشستی صمیمی به سؤالات و مشکلات سربازان وظیفه و پرسنل کادر یگان حفاظت زندانهای استان پاسخ و دستورات لازم در خصوص رسیدگی به درخواست های آنان صادر نمودند .

در پایان این مراسم از پرسنل کادر و وظیفه نمونه زندانهای استان با اهداء لوح تقدیر و جوائزی قدردانی بعمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*