مدیر کل زندانهای استان زنجان : کمک ۳ میلیارد ریالی انجمن حمایت به خانواده زندانیان نیازمند

در مهر ماه سال جاری ۳ میلیارد ریال کمک در قالب سبد غذائی و کمک هزینه تحصیلی توسط انجمن حمایت به خانواده زندانیان نیازمند زنجانی پرداخت گردیده است .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : علاء الدین کریمی مدیر کل زندانهای استان با بیان این خبر افزودند : در حال حاضر ۸۰۰ نفر در قالب ۳۵۰ خانواده زندانی تحت پوشش خدمات انجمن حمایت از زندانیان زنجان قرار دارند که از این تعداد ۳۱۶ نفر در مقاطع مختلف آموزشی مشغول به تحصیل میباشند.

کریمی در ادامه گفت : در مهر ماه سالجاری مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی به فرزندان زندانیان نیازمند پرداخت گردیده که شامل کمک هزینه تحصیلی مقطع ابتدائی چهار میلیون و پانصد هزار تومان ،  به تعداد ۱۱۸ نفر ، کمک هزینه تحصیلی مقطع متوسطه و پنج میلیون ریال به تعداد ۱۱۴ نفر و کمک هزینه دانشگاه شش میلیون ریال به تعداد ۱۴ نفر بوده است .

مدیر کل زندانهای استان در ادامه بیان کرد : در مهر ماه امسال علاوه بر پرداخت کمک هزینه تحصیلی، به ۸۰۰ نفر از اعضای خانواده زندانیان سبد غذائی شامل ۱۴ قلم کالای اساسی از جمله برنج ، مرغ ، گوشت ، کنسرو ، لپه ، عدس ، ماکارونی ، پودر شوینده ، قند ، شکر ، چای و … توزیع گردیده که ارزش ریالی این کالاها نیز بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال بوده است . در پایان کریمی مدیر کل زندانهای استان با اشاره  به اینکه اکثر خانواده های زندانیان از اقشار آسیب پذیر جامعه بوده بر ضرورت تغییر نگرش در جامعه و حمایت هر چه بیشتر از این افراد تاکید کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*