OLYMPUS DIGITAL CAMERA

تأکیدات ریاست سازمان زندانها در ارتقاء زندانبانی در جلسه شورای اداری زندانهای استان زنجان تشریح شد

مدیر کل زندانهای استان زنجان در جلسه شورای اداری زندانهای استان نکات مهم و کلیدی فرمایشات  ریاست سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در ارتقاء سطح زندانبانی را  تشریح کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این جلسه علاء الدین کریمی مدیر کل زندانهای استان ضمن تشریح تأکیدات ریاست سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور که در جلسه مشترک به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید ، بر اهمیت ارتقاء سطح امنیتی زندانها با هدف دستیابی به اهداف اصلاحی و تربیتی مددجویان اشاره نمودند .

در ادامه این جلسه مدیر کل زندانهای استان از ابلاغ دستورالعمل جدید ساماندهی زندانیان خبر داده افزودند : مهمترین هدف از اجرائی نمودن دستورالعمل جدید ساماندهی زندانیان کاهش جمعیت کیفری زندانهاست که با تلاش درون بخشی در داخل زندانها و همچنین با افزایش تعاملات زندانها با دستگاه قضائی می بایست اهداف این طرح در اسرع وقت تحقق یابد .

ایشان در پایان شناخت ویژگی های شخصیتی همکاران به ویژه پرسنل تحت امر را از ابزار های مدیریت کارآمد دانسته و مدیریت موفق در زندانها را وابسته به ارزیابی و کنترل مستمر عملکرد نیروها دانستند .

درپایان  جلسه شورای اداری زندانهای استان موارد دستور کار جلسه توسط  ریاست جلسه و حاضرین بررسی و پیشنهادت لازم توسط اعضاء ارائه گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*