بازدید مدیر کل دفتر فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور از زندان ابهر

مدیر کل دفتر فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور به همراه کارشناسان این حوزه از زندان شهرستان ابهر بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان زنجان : با هدف ارزیابی برنامه های اصلاحی و تربیتی زندانهای استان زنجان ، حجه الاسلام و المسلمین رستمی مدیر کل دفتر فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور به همراه مدیر کل زندانهای استان ، معاون سلامت و اصلاح و تربیت و  کارشناسان حوزه فرهنگی و تربیتی سازمان از زندان شهرستان ابهر بازدید نمودند.

در این بازدید کلیه برنامه های اصلاحی و تربیتی به ویژه برنامه های فرهنگی ، احکام ، عقیدتی ، دوره های آموزشی ، نماز و… زندان ابهر طی نشستی مشترک توسط مسئولین زندان تبیین گردید .

در ادامه این بازدید حجه الاسلام و المسلمین رستمی مدیر کل دفتر فرهنگی و تربیتی سازمان در جمع مددجویان این زندان حضور یافته و بر نقش محبت اهل بیت (ع) در دوری از گناه به ایراد سخنرانی پرداختند .

ابشان در این سخنرانی با بیان این مطلب که اساس دین محبت و دوست داشتن اهل بیت (ع) است افزودند: مصلحت ما  شیعیان در توسل جستن به ائمه اطهار (ع) و عبادت خداوند متعال خلاصه می گردد و هرگاه در زندگی با مشکلات سخت مواجه گردیدید می توانید با یاد ائمه اطهار (ع) از  این گرفتاری ها رهایی یابید.

در ادامه این سفر حجه الاسلام والمسلیمن رستمی مدیر کل دفتر فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور با حجه الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه این شهرستان دیدار و ضمن تشریح و تبیین اهداف و برنامه های سازمان زندانهای کشور در اصلاح و تربیت مددجویان و کمک به بازگشت آبرومندانه این افراد به جامعه و خانواده ،بر نفش موثر روحانیت  و بهره گیری از ظرفیت های موجود ،  در تحقق اهداف اصلاحی و  تربیتی زندانهای کشور تاکید نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*