رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدارمدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانها : اثر گذاری برنامه های فرهنگی در زندانها نیازمند نوآوری است .

حجت الاسلام والمسلمین رستمی مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور بهد همراه مدیر کل زنندانهای استان  با رئیس کل دادگستری استان زنجان دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور گفت : استان زنجان در اجرای سیاستهای کاهش جمعیت کیفری در حوزه استفاده از مجازات های جایگزین حبس و پابند الکترونیکی توفیقات بسیار خوبی داشته است و این امر با قوت بیشتر ادامه پیدا می کند .

وی با بیان اینکه با تلاشهای مدیر کل زندانهای استان اقدامات خوب و مؤثری در حوزه مختلف به ویژه برنامه های فرهنگی و تربیتی در سطح زندانهای استان صورت گرفته اظهار کرد : برنامه های فرهنگی در زندانها نیازمند پشتکار و تلاش و بهره گیری از نوآوری است .

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه رسیدگی به امور زندانیان همواره در شرع مورد تأکید بزرگان دینی بوده است افزودند : در راستای کاهش جمعیت کیفری زندانها به کلیه قضات دستوراتی در خصوص پیگیری روزانه آمار زندانیان داده شده تا از افزایش جمعیت کیفری زندانهای استان جلوگیری کنیم .

در این دیدار همچنین حجت الاسلام والمسلمین رستمی مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور ضمن قدردانی از اقدامات خوب صورت گرفته در استان در اجرای سیاستهای کاهش جمعیت کیفری ، همراهی مجموعه قضائی استان با برنامه های فرهنگی داخل زندانها به ویژه تشویق زندانیان فعال در کارهای فرهنگی و عقیدتی با استفاده از امتیازات قضائی را در دست یابی به اهداف اصلاحی و تربیتی زندانیان  بسیار مؤثر دانستند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*