بازدید مدیر کل محترم فرهنگی و تربیتی سازمان زندانها از بازداشتگاه شهرستان خدابنده

حجه الاسلام و المسلمین رستمی مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور با همراهی مدیر کل زندانهای استان و معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای استان از بازداشتگاه شهرستان خدابنده بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان زنجان: در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین رستمی مدیر کل محترم فرهنگی و تربیتی  سازمان زندانهای کشور ضمن حضور در بازداشتگاه شهرستان خدابنده، از کلیه اماکن فرهنگی، ورزشی، اقامتی، درمانی و اداری این بازداشتگاه بازدید نمودند. در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین  رستمی ضمن دیدار چهره به چهره و حضور صمیمی در جمع زندانیان، به ایراد سخنرانی پرداخته و بر لزوم تهذیب و تزکیه نفس تأکید نمودند. ایشان پناه بردن به دین مبین اسلام و ائمه اطهار(ع) و علی الخصوص نماز و قرآن را تنها راه نجات ابناء بشر از آفات و بلا ها  و آسیبهای اجتماعی عنوان نموده و اشاعه معارف دینی را از وظایف متولیان زندانها برشمردند.

در حاشیه این بازدید برنامه های  فرهنگی و تربیتی بازداشتگاه خدابنده طی نشستی از سوی مسئولین این بازداشتگاه تبیین و کارشناسان فرهنگی و تربیتی سازمان برنامه های اصلاحی و تربیتی این بازداشتگاه را ارزیابی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*