مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور : شرایط یادگیری آموزه های دینی در زمان تحمل حبس در زندان فراهم است

حجت الاسلام والمسلمین رستمی مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور در جمع زندانیان زندان مرکزی زنجان حضور یافته و ایراد سخنرانی نمودند .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور با حضور در جمع زندانیان زندان مرکزی زنجان با بیان اینکه زندان می تواند فرصتی اجباری و مناسبی برای یادگیری قرآن و نماز باشد افزودند: تمرین معنویات در مدت حبس می تواند در ذهن انسان ماندگار باشد و مسیر زندگی هر انسانی را به راه راست هدایت کند .

حجت الاسلام والمسلمین در این سخنرانی با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) در خصوص صدمات رسوخ شیطان در زندگی انسان ها به آسیب های ناشی از دوری انسان از خدا و اهل بیت (ع) و خطاهایی که با ورود شیطان و افکار پلید در ذهن انسان ها شکل می گیرد و باعث بسیاری از گرفتاری ها در این دنیا می شود اشاره نمودند .

ایشان در ادامه راستگوئی را عامل نجات انسان و دروغ را سرآغاز انحراف و بسیاری از امراض اجتماعی دانستند و از دین اسلام به عنوان تکمیل ترین دین که برای تمام جوانب زندگی بشریت دارای برنامه است یاد کردند .

در پایان این بازدید و پس از اقامه نماز ظهر و عصر ، مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور از اندرزگاههای مختلف زندان مرکزی و اندرزگاه نسوان این زندان بازدید و به صورت چهره به چهره با تعدادی از مددجویان دیدار و گفتگو نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*