بازدید شورای قضائی استان زنجان از زندان ابهر

رئیس کل دادگستری استان به همراه دادستان مرکز استان ، معاونین و مسئولین دستگاههای زیر مجموعه قوه قضائیه از زندان ابهر بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان به همراه دادستان مرکز استان ، معاونین ، مدیر کل زندانهای استان و مسئولین دستگاههای زیر مجموعه قوه قضائیه با حضور در زندان شهرستان ابهر از اماکن مختلف از جمله کارگاه کفاشی ، بازداشتگاه جدید ، اماکن فرهنگی ، آموزشی و اندرزگاههای این زندان بازدید و ضمن دیدار چهره به چهره و گفتگو با مددجویان و بررسی مسائل و مشکلات زندانیان ، دستورات قضائی لازم در خصوص حل و فصل درخواست های قانونی زندانیان را صادر نمودند .

همچنین در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان از توسعه کارگاه کفاشی زندان ابهر که مقدمات اشتغال بیش از ۲۵ نفر از زندانیان این زندان را فراهم کرده و گامی بسیار مؤثر در توانمندسازی زندانیان و خانواده های آنان به شمار می رود ابراز خرسندی نموده و حرکت در مسیر توسعه اشتغال مولد در داخل زندانهای استان را بسیار ارزشمند دانستند .

در پایان بازدید اعضای شورای قضائی استان از زندان شهرستان ابهر ،با کمک های فرد خیری ۵نفر  از زندانیان جرایم مالی این زندان آزاد گردیدند. 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*