آغازین سومین المپیاد ورزشی زندانیان استان زنجان

سومین المپیاد ورزشی زندانیان استان زنجان در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زنجان آغاز شد .

        به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی زندانیان استان ، علاء الدین کریمی مدیر کل زندانهای استان ورزش  و تحرک بدنی در داخل زندانها را از اولویت اصلی سازمان زندانها دانسته افزودند : ورزش و تربیت بدنی در تمام سنین و شرایط مختلف دارای اثرات مثبت روحی و جسمی برای انسان بوده و با توجه به محدودیت های دوران حبس ، پرداختن به این مقوله برای زندانیان ضروری است .

     کریمی در این مراسم ورزش را عامل بسیار مؤثر در ایجاد انگیزه و نشاط در بین زندانیان دانسته و بهره گیری از کلیه پتانسیل های موجود در داخل زندانهای استان را در گسترش برنامه های ورزشی خواستار شدند .

     سومین المپیاد ورزشی زندانیان استان با حضور مدیر کل زندانها ، معاون سلامت و اصلاح و تربیت ، رؤسای زندانهای تابعه و با شرکت بیش از ۱۴۰ نفر از زندانیان استان در ۶ رشته ورزشی تنیس روی میز ، طناب کشی ، والیبال ، فوتبال ، ورزش باستانی و شطرنج به میزبانی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زنجان آغاز به کار کرد . لازم به ذکر است در مراسم افتتاحیه این المپیاد ورزشی گروه ورزش باستانی اردوگاه حرفه آموزی  و کاردرمانی به اجرای برنامه پرداختند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*