برگزاری دوره آموزشی برای کارکنان دستگاه قضائی استان در زندان مرکزی زنجان

با هدف افزایش آگاهی پرسنل دستگاههای زیر مجموعه قوه قضائیه در خصوص شگرد های جاسوسی و تخلیه تلفنی و اطلاعاتی یک دوره آموزشی در زندان مرکزی زنجان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : با هدف مصون سازی سازمان های زیر مجموعه قوه قضائیه از گزند آسیب های احتمالی دوره آموزشی آشنائی با تخلیه تلفنی ، آخرین شیوه ها و شگرد های سرویسهای جاسوسی و روش های مقابله با آن با حضور مدرس مجرب و با شرکت جمع زیادی از پرسنل زندانهای استان و برخی از دستگاههای زیر مجموعه قوه قضائیه در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی برگزار گردید .

در این دوره آموزشی و با توجه به اهمیت رعایت مسائل امنیتی و حفاظتی در امور شغلی توسط کارکنان ضمن آشنائی پرسنل با آخرین شگرد های سرویس های جاسوسی روشهای مقابله با این ترفند ها نیز به حاضرین آموزش داده شد .

مدرس اين دوره آموزشي با اشاره به روش هاي  تخلیه تلفنی و تبعات آن با اشاره به اینکه امروزه بیش از هر زمان دیگر، لزوم حفظ گفتار پر رنگ تر شده است گفت: بنابراین  اهمیت حفظ اسرار در پیشبرد اهداف سازمانها بسیار مهم و مورد تاکید است و لذا برگزاری اینگونه  دوره های آموزشی مرتبط  بر ارتقای سطح آگاهی و دانش  کارکنان بسیار موثر است.

گفتنی است : بر اساس نظر سنجی های به عمل آمده از شرکت کنندگان درصد بالائی از رضایت مندی در خصوص محتوای این دوره آموزشی مشاهده گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*