گرامیداشت ایام فاطمیه و شهادت سردار سلیمانی در زندان ابهر

همزمان با ایران اسلامی زندان شهرستان ابهر نیز در غم شهادت بانوی ۲ عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و سوگ شهادت اسوه مقاومت و سرباز ولایت سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیاه پوش شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این مراسم که با حضور برخی از مسئولین ادارۀ کل زندانهای استان و کارکنان زندان ابهر و جمع زیادی از مددجویان این زندان برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین قدرتی برخی از ویژگی ها و خصلت های معنوی اولین شهید راه ولایت حضرت فاطمه زهرا (س) را بیان و گرفتاری های کنونی جهان اسلام را در عدم پیروی از راه و مسلک ائمه اطهار (ع) دانستند .

در ادامه این سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قدرتی مسیر زندگی سردار حاج قاسم سلیمانی در رسیدن به جایگاه کنونی را تشریح نموده و اطاعت بی چون و چرای ایشان از  مقام عظمای ولایت را مهمترین ویژگی این شهید بزرگوار برشمردند .

ایشان در این مراسم سردار حاج قاسم سلیمانی را فردی اجتماعی و مردمی دانسته که در کنار تخصص های نظامی بر  بسیاری از مسائل اجتماعی و فرهنگی کشور آشنائی کامل داشته و همواره خود را جدای از مردم کشور نمی دانستند .

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در سوگ شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به مرثیه سرایی پرداخت و عاشقان و دلدادگان راه ولایت و امامت سینه زنی و عزاداری کردند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*