ویژه برنامه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت شهادت سرادر حاج قاسم سلیمانی در زندان مرکزی زنجان

به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه زیارت عاشورا، سخنرانی و عزاداری در زندان مرکزی زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این مراسم که با حضور حجه الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان ، قائم مقام رئیس کل ، معاونین ، مدیر کل زندانهای استان و با شرکت گسترده کارکنان و زندانیان زندان مرکزی برگزار شد ، حجه الاسلام و المسلمین قدرتی در خصوص مقام شامخ حضرت زهرا (س) گفت: حضرت فاطمه (س) عزیزترین فرد پیامبر اکرم (ص) بودند و بهترین الگو برای تمام زنان و انسانهای آزاده دنیا به شمار می روند.

ایشان در ادامه با بیان ویژگی های اخلاقی  از جمله جانبازی ، ایثار ، عبادت و ادب آن حضرت افزودند: حضرت فاطمه (س) در دفاع از حریم امامت و ولایت از جان خود گذشتند.

در ادامه این برنامه حجه الاسلام و المسلیمن قدرتی از رشادت های ۲۵ ساله سردار حاج قاسم سلیمانی در جبهه های مقاومت ایراد سخنرانی نموده و وجود پربرکت ایشان را سد محکمی در برابر استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل دانسته و شهادت ایشان را سرآغازی نابودنی نظام کفر قلمداد نمودند.

در این مراسم بعد از برگزار مراسم زیارت عاشورا و ایراد سخنرانی مادحین اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در سوگ یگانه دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه (س) و شهادت سردار سرافراز ولایت و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه های مقاومت حاج قاسم سلیمانی مرثیه سرایی کرده و عاشقان ولایت و امامت به سینه زنی و عزاداری پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*