بازدید دادستان مرکز استان از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زنجان

دادستان مرکز استان به همراه مدیر کل زندانهای استان و قاضی ناظر زندان از اماکن مختلف اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زنجان بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین کرمی دادستان مرکز استان ضمن بازدید از کارگاههای خیاطی ، قالیبافی و کفاشی این مرکز از نزدیک در جریان فعالیتهای تولیدی زندانیان قرار گرفته و بر اولویت اشتغال زندانیان و بهره گیری از پتانسیل های موجود در جهت آموزش و اشتغال زندانیان با هدف توانمندسازی آنان تأکید نمودند .

در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین کرمی با قدردانی از تلاشهای شبانه روزی مدیر کل و کارکنان زندانهای استان بر سختی های کار زندانبانی اشاره نموده افزودند : تلاش در جهت بازگشت آبرومندانه اعضای جامعه رسالت بسیار بزرگ و مهمی است که امروز بر عهده سازمان زندانهاست که این وظیفه خطیر انسانی می تواند با بهره گیری از آموزه های قرآنی به عنوان نسخه شفابخش در اصلاح و تربیت افراد به خطا رفته به نتیجه برسد .

در ادامه جوادی مدیر کل زندانهای استان حضور دادستان مرکز استان زندانهای استان  را منشأ خیر برای زندان و زندانیان دانسته و با پیشنهاد و تشکیل شورای قرآنی و شورای اشتغال زندانهای استان به ریاست دادستان مرکز استان خواستار گسترش فعالیتهای مذکور در سطح زندانهای استان شدند .

لازم به توضیح است در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین کرمی دادستان مرکز استان با حضور در بند های مختلف اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زنجان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار و گفتگو نمودند و دستورات لازم در خصوص رسیدگی به درخواست های قضائی آنان را صادر نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*