مدیرکل زندانهای استان زنجان : بزرگترین دستاورد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی شکستن هیبت آمریکا در منطقه بود .

در دیدار مدیر کل زندانهای استان با سردار کرمی فرمانده تیپ دوّم سپاه انصار المهدی (عج) زنجان بر ضرورت حمایت دستگاههای امنیتی در مواقع ضروری تأکید شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این دیدار جوادی مدیر کل زندانهای استان با تسلیت شهادت سردار شجاع ولایت و مبارز خستگی ناپذیر جبهه های مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی انسجام ملت های مسلمان منطقه را نتیجه و برکت مجاهدت های آن شهید بزرگوار دانسته و از زحمات و جان فشانی های نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از اول انقلاب تاکنون قدردانی نمودند .

در این دیدار جوادی بر ضرورت حمایت دستگاههای امنیتی و پشتیبانی در مواقع ضروری تأکید نموده افزودند : توجه به حیله ها و ترفند های دشمن و حفظ هوشیاری در جلوگیری از ضربه به ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مرحله کنونی بر همگان لازم و واجب است .

در این دیدار سردار کرمی فرمانده تیپ دوم انصار المهدی (عج) استا زنجان با تبریک انتصاب مدیر کل زندانهای استان از همکاری و تعامل بسیار سازنده سپاه پاسداران استان با زندانها خبر داده گفت: کار کردن در محیط زندان و تلاش در جهت بازسازگاری این افراد به خطا رفته و همچنین حمایت از خانواده های آنان قطعاً با دشواری ها و حساسیت های فراوانی روبرو بوده که بحمد اله مدیریت و کارکنان زندانهای استان توانسته اند به خوبی از عهده امور برآیند .

در پایان این دیدار جوادی مدیر کل زندانهای استان زنجان از حضور سردار کرمی فرمانده تیپ دوم انصار المهدی (عج) در ادارۀ کل زندانهای استان تشکر و قدردانی نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*