برگزاری جلسه شورای اداری زندانهای استان زنجان

جلسه شورای اداری زندانهای استان با حضور مدیر کل ، معاونین ، رؤسای زندانهای تابعه و مسئولین واحد های ستادی در سالن جلسات ادارۀ کل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در ابتدای این جلسه جوادی مدیر کل زندانهای استان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س ) و همچنین شهادت سردار بزرگ ولایت حاج قاسم سلیمانی از تلاشهای کلیه همکاران در زندانهای استان در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی نمود .

ایشان در ادامه به دشوارهای کار در محیط زندان و خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه اشاره گفت: 

تلاش در بازگشت آبرومندانه افراد به آغوش جامعه و خانواده مهمترین هدف زندانبانی اسلامی است و برای دستیابی به این هدف مهم می بایست رفتار و کردار با زندانی ، خانواده زندانی و سربازان وظیفه در شأن یک سرباز ولایت بوده و عامل بدبینی به نظام و دستگاه قضائی نباشد  و موجبات اعتماد اجتماعی را فراهم آورد .

جوادی در ادامه افزود : نیروی انسانی به عنوان یکی از ارکان مهم سازمان بوده و می بایست همواره در جهت تربیت افراد متعهد و با ایمان در سطوح مدیریتی اقدامات مستمر انجام پذیرد .

پرهیز از رفتارهای تبعیض آمیز با زندانیان ، صرفه جوئی ، توسعه اشتغال و حرفه آموزی ، رعایت نظم و انضباط ، توجه به برنامه های فرهنگی و تربیتی و تفکیک و طبقه بندی زندانیان از دیگر مسائل مورد تأکید مدیر کل زندانهای استان در جلسه شورای اداری بود . پدر این جلسه کلیه همکاران حاضر با ارائه گزارش از عملکرد حوزه مسئولیتی دیدگاهها و نقطه نظرات خود را جهت پیشبرد اهداف سازمانی ارائه نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*