OLYMPUS DIGITAL CAMERA

تجدید بیعت مدیر کل زندانهای استان زنجان با آرمان های امام و انقلاب

به مناسبت چهل و یکمین سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به خاک میهن اسلامی در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ و همزمان با آغاز جشن های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، مدیر کل زندانهای استان به همراه استاندار و اعضای شورای اداری و قضایی استان با حضور در حسینیه دفتر امام جمعه شهر زنجان  با آیت ا.. خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این مراسم حقیقی استاندار زنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهیدان گرانقدر به ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی گفت : انقلاب اسلامی با هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب به وحدت و انسجام دست یافته و در سایه این یگانگی با اقتدار از پیچ و خم های متعدد عبور کرده است.

استادار زنجان در ادامه افزودند: در چهل و یک سال  گذشته از پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران نه تنها دشمنی استکبار جهانی با نظام مقدس جمهوری اسلامی کم تر نشده بلکه در سالهای اخیر از تمام توان و قدرت خود برای ضربه به این نظام استفاده کرده اند که بحمدا.. با وحدت امت اسلامی نتوانسته اند در این راه موفق باشند.

در ادامه این مراسم آیت ا.. خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ضمن قدردانی از زحمات کلیه مسئولین دلسوز نظام و گرامیداشت ۱۲ بهمن و ایام مبارک دهه فجر ، از مدیریت کنونی جامعه ایران اسلامی که همگی از افراد پرورش یافته توسط مکتب حضرت امام خمینی (ره) هستند ابراز خرسندی نموده افزودند: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پرورش یافته مکتب سیاسی و فقهی امام خمینی (ره) بوده و با هدایت هوشمندانه معظم له توفیقات بسیار زیادی نصیب این انقلاب شده است.

در ادامه این مراسم مدیر کل زندانهای استان به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ، استاندار و اعضای حاضر با حضور در مزار شهدای زنجان و غبار روبی و نثار گل با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان گرانقدر و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت نمودند.

در پایان این مراسم نماز ظهر و عصر به امامت  آیت ا.. خاتمی امام جمعه شهر زنجان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*