دیدار چهره به چهره رئیس کل دادگستری و مسئولین قضایی استان با زندانیان زنجان

رئیس کل دادگستری استان ، دادستان مرکز استان به همراه معاونین رئیس کل و بیش از ۱۵۰ نفر از قضات دادسراهای عمومی و انقلاب زنجان و شهرستانهای تابعه با حضور در زندان مرکزی و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زنجان با مددجویان دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این مراسم که به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد ، مسئولین قضائی استان با برنامه ریزی انجام شده در جایگاههای مشخص شده حاضر و با مددجویان شعبه قضایی خود دیدار و ضمن استماع عرایض آنان و بررسی پرونده قضائی ، دستورات لازم در خصوص تسریع در رسیدگی ، انجام مساعدت لازم به مناسبت این ایام فرخنده را صادر نمودند .

لازم به ذکر است در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان و حجت الاسلام والمسلمین کرمی دادستان مرکز استان با حضور در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی زنجان طی نشستی با کلیه مددجویان این اندرزگاه به صورت چهره به چهره دیدار و به مناسبت ایام فرخنده پیروزی انقلاب اسلامی ایران دستورات لازم را در خصوص حل و فصل پرونده های قضائی آنان را صادر نمودند .

در پایان این مراسم ۵۷ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد مالی استان از زندان آزاد و به ۲۵ نفر از زندانیان نیز مرخصی پایان محکومیت اعطاء گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*