مراسم اربعین شهادت سردار سلیمانی در زندان مرکزی زنجان

اربعین شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی زنجان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این مراسم جوادی مدیر کل زندانهای استان ضمن خیر مقدم و قدردانی از حضور سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) در جمع کارکنان زندانها، اربعین شهادت سردار دلیر ولایت و مجاهد خستگی ناپذیر حوزه های مقاومت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفته افزود : دشمن با هدف ایجاد اختلاف در کشور به ترور و شهادت سردار سلیمانی اقدام کرد در حالی که این روز به گفته مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) تبدیل به یوم ا.. دیگری در کشور شد . همچنین در این مراسم مدیر کل زندانهای استان بر حضور حداکثری کلیه کارکنان و خانواده آنان در برگزاری هر چه باشکوهتر انتخابات مجلس در دوم اسفند ماه سال جاری تأکید نمودند .

در ادامه این مراسم سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) با قدردانی از ادارۀ کل زندانها در برگزاری این مراسم باشکوه بر دشمنی های آمریکای جنایتکار از اول انقلاب تاکنون اشاره کرد و گفت : بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و کوتاه شدن دست این استعمارگر بزرگ از ثروت کشور ، سردمداران این کشور شروع به ضربه زدن به بنیان این انقلاب کرده که در آخرین اقدام خود  شهادت این سردار بزرگ را رقم زدند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) زنجان با اشاره به نقشه های آمریکا در به وجود آوردن داعش در منطقه افزودند : سردار سلیمانی و مدافعین حرم با جانفشانی های بی نظیر مانع به ثمر رسیدن طرح های دشمن در سوریه و عراق و لبنان شده بودند و از حذف  داعش از منطقه لطمه بسیار سنگینی بر پیکر آمریکا و اسرائیل وارد کرده بود .

در پایان این مراسم سردار کرمی بر ادامه راه شهیدان جبهه مقاومت تا نابودی کامل اسرائیل و آمریکا توسط فرزندان دلیر این مرز و بوم تأکید کرد .

لازم به ذکر است در ابتدای برنامه مراسم معنوی زیارت عاشورا و همچنین عزاداری و سوگواری اربعین شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*