مدیر کل زندانهای استان زنجان در دیدار با مدیر کل کتابخانه های عمومی استان : هر جا کتاب و علم و آگاهی باشد میزان آسیب های اجتماعی کمتر خواهد بود

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان زنجان : در این دیدار که در محل اداره کل زندانهای استان برگزار شد مدیر کل زندانهای استان وضعیت مطالعه در بین مددجویان زندانها را خوب ارزیابی نموده گفت : با توجه به جمعیت هدف حاضر در زندانهای استان و استقبال گسترده مددجویان از برنامه هاو مسابقات کتاب و کتابخوانی ‌میزان گرایش مددجویان به موضوع مطالعه رضایت بخش است.

جوادی در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از وضعیت کتابخانه های زندانهای استان افزودند: تجهیز کتابخانه های زندانهای استان به ویژه توسعه فرهنگ کتابخوانی در داخل کلیه بند ها و آسایشگاههای پرسنل وظیفه مستلزم همراهی دستگاههای متولی استان است.

ابشان بر ایجاد بستر های لازم در جامعه و گرایش افراد به سمت فرهنگ کتابخوانی اشاره نموده و آن را یکی از ابزار های مهم در کاهش آسیب های اجتماعی قلمداد نمودند.

در ادامه این دیدار نیک بخش مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ضمن اعلام آمادگی در همراهی در توسعه و تجهیز کتابخانه های زندانهای استان تلاش در جهت اصلاح و تربیت افراد به خطا رفته جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی را به عنوان وظیفه سازمانی و اجتماعی برخود واجب دانستند .

در پایان این دیدار جوادی مدیر کل زندانهای استان از حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در مجموعه اداره کل زندانهای استان قدر دانی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*