مدیر کل زندانهای استان زنجان در دیدار معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش : سواد آموزی زیر بنای تغییر نگرش در مددجویان است

جوادی مدیر کل زندانهای استان با فتحی معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این دیدار که در محل اداره کل زندانهای استان انجام شد ، جوادی مدیر کل زندانهای استان از زحمات اداره کل آموزش و پرورش استان در ریشه کنی بی سوادی در سطح زندانهای استان قدر دانی نموده و آموزش و تحصیل را زیر بنای جامعه پذیری و تغییر نگرش در زندانیان دانسته گفت: در حال حاضر کلیه زندانیان بی سواد استان تحت پوشش آموزش های رسمی قرار دارند و با برنامه ریزی صورت گرفته کلیه مددجویان متقاضی ، از سطح ابتدائی تا مقع تحصیلات تکمیلی در حال تحصیل هستند.

مدیر کل زندانهای استان به کمبود فضای آموزشی در زندانهای استان اشاره نموده افزودند: با همراهی و همکاری دستگاههای متولی و با بهره گیری از ظرفیت های خیرین مدرسه ساز ، احداث مدارس و مجتمع های آموزشی در جوار زنداها ضروری به نظر می رسد.

جوادی در ادامه آمادگی کامل زندانهای استان در شناسائی و احصاء گروههای هدف سواد آموزی در بین زندانیان را اعلام نمودند.

همچنین در این دیدار خانم فتحی معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بر سالت خطیر نهضت سواد آموزی در جامعه و زندانها تاکید اذعان نمودند: نگته مجموعه زندانهای استان به موضوع سواد آموزی مثبت بوده و همین عامل باعت گردیده تعامل بسیار خوب و سازنده ای فی مابین دو دستگاه صورت پذیرد.

فتحی ریشه کنی بی سوادی در جامعه و زندان را وظیفه ذاتی آموزش و پرورش دانسته و از آمادگی کامل این دستگاه در توسعه سواد آموزی در بین خانواده های زندانیان خبر داد .

لازم به توضیح است دراین جلسه مسئول آموزش زندانیان گزارشی کاملی از وضعیت سواد آموزی در سطح زندانهای استان را ارائه نمودند.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*