دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندانهای کشور با رئیس کل دادگستری استان

قهرمانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندانهای کشور با حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان و حجت الاسلام والمسلمین کرمی دادستان مرکز استان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این دیدار پس از بررسی مسائل و مشکلات زندانهای استان در حوزه های مختلف ، قهرمانی روند اجرای دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری زندانیان در سطح استان را بسیار خوب ارزیابی نموده و از اقدامات مسئولین قضائی در بهره گیری  از پتانسیل ها و ظرفیتهای قانونی به ویژه استفاده از مجازات های جایگزین حبس و مساعدت های قضائی در کاهش ورودی به زندانهای استان قدردانی نمودند .

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان ضمن عرض خیر مقدم و قدردانی از تلاشهای ریاست سازمان زندانهای کشور به اهمیت اجرائی شدن دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری زندانیان اشاره گفت : با همت و تلاش مسئولین قضائی امسال کاهش ۹ درصدی میزان ورودی به زندانها را در مقایسه با سالهای قبل در سطح استان داشته ایم .

رئیس کل دادگستری استان با بیان رتبه های بسیار خوب استان در مجازات های جایگزین حبس افزودند: استان زنجان در موضوع پابند الکترونیکی در کشور حائز رتبه نخست بوده و از ابتدای اجرای این طرح بیش از ۱۸۲ مورد حکم پابند الکترونیکی در استان اجرائی شده است .

حجت الاسلام صادقی نیارکی از تلاشهای مسئولین قضائی استان در به حداقل رساندن آمار محکومین مالی به ویژه زندانیان مهریه در استان خبر داده و آمادگی کامل مجموعه قضائی را در همراهی مدیریت زندانهای استان در دست یابی به اهداف اصلاحی و تربیتی اعلام نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*