دیدار مدیر کل زندانهای استان با رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان

جوادی مدیر کل زندانهای استان با میرزائی رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان :در  این دیدار جوادی مدیر کل زندانهای استان ضمن تبریک انتصاب ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به سوابق کاری درخشان ایشان در سایر استان ها اشاره و حضور ایشان را منشاء خیر و برکت برای استان زنجان دانستند .

در این دیدار جوادی به مسائل و مشکلات موجود در سطح زندانهای استان به ویژه محدودیت های اعتباری و کمبود نیروی انسانی اشاره نموده و با توجه به مسائل امنیتی موجود در نگهداری زندانیان بر ضرورت تشکیل کار گروه ویژه رسیدگی به این مشکلات به ویژه توسعه و تجهیز مراکز نگهداری زندانیان مواد مخدر استان و همچنین بهسازی و بازسازی زندانهای فرسوده تأکید نمودند .

در ادامه این دیدار میرزائی ضمن قدردانی از حضور مدیر کل زندانهای استان ،بسیاری از دغدغه های مدیریت زندانهای استان را به جا دانسته و از تلاش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در رفع موانع اعتباری تا پایان سال خبر دادند .

ایشان همچنین در این دیدار بر اهمیت کار زندانبانی و سختی های کار در این حوزه اشاره نموده و جهت اجرای طرح های عمرانی زود بازده در سطح زندانهای استان در سال ۱۳۹۹اعلام آمادگی نمودند و پیشنهادات مدیرکل زندانهای استان را در این زمینه خواستار شدند .  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*