تشریح اقدامات زندانهای استان در بخش خبری صدا و سیمای مرکز استان

مدیر کل زندانهای استان با حضور در بخش خبری شبکه استانی  صدا و سیمای مرکز زنجان یاد و خاطره شهدای مظلوم دستگاه قضائی به ویژه شهید دکتر بهشتی را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه جوادی مدیر کل زندانهای استان با حضور در بخش خبری ساعت ۱۲ که از صدا و سیمای مرکز استان پخش گردید ضمن گرامیداشت این ایام ، با اشاره به بخشی از اقدامات و خدمات زندانهای استان ، عملکرد یکساله این اداره کل را در حوزه های فرهنگی و تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی ، قضائی و خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج و حمایت های صورت گرفته از خانواده زندانیان تشریح نمود.  

در این برنامه جوادی از کسب رتبه های برتر کشور در موضوع کاهش جمعیت کیفری خبر داده افزودند : با همت مسئولین قضائی استان به ویژه پیگیری های رئیس کل دادگستری در بحث مجازات های جایگزین حبس موفقیت های بسیار ارزنده ای در سطح کشور به  دست آورده ایم . ایشان همچنین با قدر دانی از خیرین و نیکوکاران استان زنجان میزان کمک های مردمی در ایام مبارک ماه رمضان امسال را بسیار چشمگیر قلمداد نموده به گونه ای که در سال گذشته ۱۷۹ زندانی و در سال جاری نیز بیش از ۳۰ زندانی جرایم غیر عمد به همت مردم نوع دوست استان توانستند از زندان آزاد شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*