نشست صمیمی مدیر کل زندانهای استان زنجان با پرسنل

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه جوادی مدیر کل زندانهای استان طی نشستی صمیمی با پرسنل زندانهای مرکزی ، اردوگاه و کانون اصلاح و تربیت و ادارۀ کل دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان : در این نشست جوادی ضمن گرامیداشت شهادت دکتر آیت اله دکتر بهشتی و یاران با وفای آن بزرگوار و تبریک هفته قوه قضائیه از تلاش ها و زحمات شبانه روزی کلیه همکاران قدردانی نمود و گفت : بدون شک کار زندانبانی با تمام مشاغل در دستگاههای اجرائی و قضائی متفاوت بوده و ما قدردان تلاش های  تمام این عزیزان هستیم و می کوشیم  تا به انحای مختلف و در جلسات متعدد در سطح استان مدافع حقوق پرسنل زندانهای استان باشیم .

در این نشست جوادی با اشاره به رویکرد جدید دستگاه قضائی و بیانات ریاست قوه قضائیه در مقوله زندان افزودند : حفظ حقوق شهروندی زندانیان و رفتار توأم با کرامت انسانی و اسلامی به همراه نگاه علمی در بازسازگاری و باز اجتماعی نمودن زندانیان در قالب توسعه برنامه های قرآنی ، اشتغال ، حرفه آموزی مهم ترین محور حرکتی سازمان زندانهاست .

مدیر کل زندانهای استان توجه به خرد جمعی را مهم ترین ابزار مدیریتی برای ارتقاء کیفی و کمی فعالیت ها دانسته و در این راستا از فعال سازی کمیته های نظام پیشنهادات در سطح ادارۀ کل و زندان ها خبر داد و تصریح کرد : تفکر جمعی قطعاً بهتر از خرد فردی است و با همکاری کلیه همکاران می توانیم قدم های بسیار مؤثری در پیشبرد اهداف سازمانی برداریم .

ضرورت رعایت دقیق موارد بهداشتی برای جلوگیری از شیوه ویروس کرونا در داخل زندانها ، همت جهادی در مقابله و ورود مواد مخدر به زندان ، توجه به مسائل خانواده زندانیان ، وحدت رویه همکاران در برخورد با زندانیان و جلوگیری از رفتار سلیقه ای و شخصی و همکاری پرسنل در فعال سازی تعاونی های سه گانه از سایر محور های مورد بحث در نشست امروز بود .

در ادامه و در یک نشست صمیمی همکاران حاضر مسائل و مشکلات خود را به صورت کتبی ارائه و مدیر کل زندانهای استان ضمن ارائه پاسخ به سؤالات ، دستورات لازم در خصوص رسیدگی به درخواست های قانونی را صادر نمودند . در پایان این مراسم مدیر کل زندانهای استان از پرسنل  ساعی زندان های  مرکزی ، اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی و کانون اصلاح و تربیت  با اهداء جوائز نقدی تجلیل بعمل آورد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*